skip to Main Content

Sera Lake Resort Hotel

Proje Tipi: Otel
Yer: Akçaabat / TRABZON
Yapım Süresi: 3 Yıl
Faaliyet Başlangıç Tarihi: 25 Mayıs 2017

Sera Lake Resort Hotel’imizi AKÇAABAT ilçesinde kurmaktan kıvanç duyarız.

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışıyla, İngilizce ve Arapça dillerini çok iyi konuşabilen, güler yüzlü personeliyle, çok değerli konuklarını ağırlamaktan memnuniyet duyar.

SERA LAKE RESORT HOTEL konferans salonu, Türk hamamı, Sauna, buhar, masaj odaları ve fitnes salonu, hızla akan zamanı durduran bir dünyada rahatlamanın ve gevşemenin derinliğini yaşatmayı prensip edinmiştir.

Trabzon'un Yeni Gözdesi

Sera Lake Resort Hotel

Otelimizi kurmamızın amacı, Trabzon iline bağlı Akçaabat ilçesi sınırları içerisinde bulunan SERA gölünü ve gölü çevreleyen, doğa harikası olan, muhteşem yemyeşil dağları misafirlerimize tanıtmak, tümü balkonlu, konforlu, geniş ve modern odalarımızda, SERA gölüne ve denize nazır restoranımızda, çok değerli misafirlerimize hizmet vermektir.

Otelimizdeki fitnes salonu, spor seven misafirlerimize tatil yaparken spor yapma keyfini sağlayacak, Sauna ve buhar odası, SPA ve masaj odası ise misafirlerimize rahatlamanın ve gevşemenin derinliğini yaşatacaktır.

Yeni güne başlamanın keyfini, açık büfe kahvaltı salonumuzda veya terasımızda çıkarabilirsiniz. Maharetli şeflerimizin yerel veya dünya mutfaklarından hazırladıkları enfes lezzetli yemekleri restoranımızda tadına bakacaksınız.
Çok değerli misafirlerimiz, sizi doğa harikası olan ilçemizde ve konforlu tesisimizde en kısa zamanda bekliyoruz.

Yeşilin Huzuru, Mavinin Özgürlüğü

"Eşsiz Sera gölü manzarasıyla ruhunuzu dinlendirin"
Back To Top