skip to Main Content

Detay 1 İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2003 yılında İstanbul’da İnşaat Mühendisi Sayın YAHYA ÖZAD tarafından kuruldu.

Şirketimiz, 17 yıllık deneyimleri ve işinde deneyim sahibi çalışanlarıyla, Mimarlık, İnşaat, Müteahhitlik ve Projelendirme Hizmetleri sektöründe, değerli müşterilerimizin hayallerini ve vizyonlarını gerçeğe çevirmeyi misyon edindi. Müşteri memnuniyeti, yaptığımız her işte ve verdiğimiz her hizmette, önceliğimiz olmuştur. Sadece işi yerine getirmeyi ve kaliteyi değil, hizmetlerimizi en ekonomik koşullarda müşterilerimizin hizmetine ve beğenisine sunmayı kendimize bir hedef olarak belirledik ve benimsedik.

Misyonumuz

Her firma gibi Detay 1 de amacı büyümektir. Ancak Detay 1 bu büyümeyi de bir denge içinde ve her şeyden önce güvenilirliğini koruyarak sürdürecektir ve ayrıca sizlerle iletişim kurarak, evinize veya iş yerinize mükemmel görünümlü en az bütçeyle bir plan yapmaya yardımcı olmaktır.

Biz, İnşaat, Yapı, Restorasyon, Islah ve Onarım İşlerine kalitemizi yansıtarak, geniş müşteri kitlesine hizmet vermenin mutluluğunu yaşarız. Ticari inşaat projelerinde çok geniş deneyime sahip olmakla birlikte, kusursuz mesken veya iş yeri alanı yaratmak amacıyla attığımız her adımda, sizlerle koordinasyon içerisinde çalışmaya özen gösteren bir firmayız. Müşterilerimizin hedeflerini ve bütçelerini göz önünde bulundurarak, isteklerini ve beklentilerini karşılarız.

0'dan
fazla bitmiş proje
0
Villa
0
Konut
0
Şantiye
Biz Kimiz?

Temel İlkelerimiz

Şirket vizyon ve misyonu benimsenerek hedefler doğrultusunda aile bilinciyle çalışılır. İnsana saygı, çevreye saygı, yapılan işe saygı prensipleri her kademedeki çalışan için vazgeçilmezdir. Doğruluk, dürüstlük, şeffaflık, eşitlik erdemlerinden hiçbir şart altında ödün verilmez.

Kalite Politikamız

Müşteri isteklerini yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak. Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek. Şantiye süreçlerinde zayiatları optimum seviyede tutarak verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek. Çağın gerektirdiği modern ve geçerli yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim sistemlerini kullanmak.

Kalite
100%
Güvenilirlik
100%
Doğru Planlama
100%
Detaylar
100%
Back To Top